Vzkazovníček

Vzkazovníček

108 Vzkazy zapnuto "Vzkazovníček"

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Zítra akce „Poslední mazání“ – zhodnocení lyžařské sezóny 2017-2018. Informace rodičům, soutěže pro žáky a zábava (kytara).
Účast všech rodičů žádaná, především pak rodičů dětí z přípravky a rodičů začínajících žáků (1-2 roky v oddíle).

Přípravka má ve čtvrtek 19. 4. trénink v jabloneckém bazénu. Sejdeme se v 15:50 před bazénem. Končit budeme v 17:30. Potřebuju aby mi některá z maminek pomohla, holky do chlapeckých sprch nesmí,…

Omlouvám Matěje z rodinných důvodů. Díky.

Omlouvame dnes Šimona a Matěje z plavání. Díky

Dotaz. Kam mam dnes poslat Krystofa na trénink ? Sokolovna Skuhrov?

Taky nevím

Všechny tréninky jsou u sokolovny ve Skuhrově, není-li v tréninkovém plánu nebo na vzkazovníčku uvedeno jinak.

Zítra 17. 4. trénink přípravky na Pěnčíně u školy. Dětem dejte i věci do tělocvičny.

Honza

Omlouvám se z tréninkového plánu jsem pochopil, že se materiál (lyže,…) vrací dnes ve čtvrtek 12. 4. To ale neplatí termín pro odevzdání je:

úterý 17.dubna 2018 nejlépe před tréninkem od 15,30 hod. i dříve

Pokračujeme v regeneračním cyklu. Po rozšířené trenérské radě SLČR ve dnech 13. a 14. dubna vytvořím pokračování tréninkového plánku. Bude zveřejněn na našich stránkách. Každopádně pokračuje odevzdávání materiálu – v úterý 17.dubna 2018 nejlépe před tréninkem od 15,30 hod. i dříve. Vláďa Hušek

Omlouvám dnes Báru i Štěpána z tréninku. Děkuju.

Sleťáci dnes nácvik od 15,30 v tělocvičně školy.

Omlovam holky cely tyden z treninku, lehly (krome El). J.

Ahoj, v úterý 10. 4. trénink přípravky venku na hřišti u ZŠ Pěnčín od 16:00 – 17:00.

Honza

Ahoj, poslední mazání se koná v pátek 20.4.2018 od 18:00 hodin v sokolovně ve Skuhrově. Bližší informace ještě obdržíte, rezervujte si tento termín v diáři.

Odjezd. Pepa V. 7:00 Alšovice bere Báru, Štěpána, Tea a Anežku (přijede z Jbc), 7:15 Těpeře pomník Josef Plesl, 7:30 ŽB František Procházka.

V sobotu bude plánováno volno a v neděli jedeme Jaroměřský kros 2018 do Josefova. Aktuálně nominovaní jsou:
Brožková, Dubská B., Dubský, Hloušek, Hübnerová, Kurfiřt, Kurfiřtová, Nagyová, Plesl, Preissler, Procházka, Rishko, Tynková, Vacek, Nikodýmová N., Nikodýmová D., Vavřačová.
Vzhledem k obsazení posádek nám přebývají dvě náhradnice (zatím Denisa, Anežka).
Pokud tedy někdo nepojede, předejte urychleně informaci (vzkazovníček, email, SMS), abychom mohli upravit přepravu.
Rozpis bude potom na vzkazovníčku. Tomáš

Podle návštěvy bazénu v minulém týdnu to vypadá, že mnozí z těch starších se cítí už na regeneraci progresivního typu. Prostě, že se o ně budou rvát maséři nebo fyzioterapeuti a budou je zvát na svá lůžka. Buďte při zemi,Využívejte toho , co Vám dokážeme a můžeme nabídnout za velmi výhodnou cenu . Odpočiňte si v areálu bazénu , regenerujte svůj organismus po zimní zátěži . Připravujte se na nový roční tréninkový cykl . Ten předpokládám , že Vám přinese další útrapy a zatížení a při závěrečném vyúčtování nové závodní lyžařské sezony se dočkáte výrazného zlepšení. V tom Vám držím… Číst vice »

Omlouvám dnes Matěje z tréninku ze zdravotních důvodů.

Pěkný večer. V neděli 8.4.2018 jedeme závodit do Jaroměře, kde se koná Jaroměřský kros, kterého se každoročně účastníme. V emailu jsou přihlášení závodníci. Případní zájemci ještě zítra možno nahlásit po tréninku. Tomáš

Pěkný večer. Pro „sleťáky“ informace.V úterý 3.dubna od 15,30 hod.nácvik ve školní tělocvičně v Huntířově.Těší se na Vás cvičitelka Alena.Zprávu si mezi sebou předejte,ať jste pokud možno komplet.

Omlouvám Lucku. Na půl čtvrtou se nemá do Huntířova jak dostat. Přijde normálně na trénink.

Zítra 3. 4. má přípravka trénink ve školní tělocvičně od 16:00 – 17:00.

Honza

Omlouvám dnes holky z plavání.

Omlouvám dnes Vojtu z plavání.Honza

Čtvrteční plavečák 29.března 2018 platí.Mám, volná místa na dopravu do Jablonce.Odjezd v 15,30 hod. z Huntířova.Zájemci , hlaste se telefonem na 724087581 zprávou SMS.

Já když tak jen domů. Tomáš

V úterý 27. 3. trénink přípravky ve školní tělocvičně od 16:00 – 17:00.

Připomínám cvičencům sletové skladby domluvený nácvik se svou cvičitelkou Alenou na úterý 27.března 2018.

Ahoj, od zítřka již všechny tréninky od 16:00 hodin. Zítra dle plánu sokolovna – přezutí s sebou + florbalky.

Velká gratulace Vadimovi za 5. místo v norském sprintu, 13. místo na 15 km volně a Tomášovi za 9. místo na 10 km volně na mistrovství ČR dorostu na Mísečkách!!!! Je vidět, že chlapci poctivě trénovali a vyladili formu na závody.
Sokol Skuhrov se jejich zásluhou v silné konkurenci jiných oddílů neztrácí.
I našim dorostenkám – Báře, Denise, Anežce a Natce patří poděkování za dobrou reprezentaci našeho oddílu na M-ČR. Děvčata bojovala ze všech sil.

Ahoj, sobotního výletu se zúčastnili pouze 3 žáci – Pepík Plesl, Fanda Procházka aTobík Černý. Tímto mají ode mě velkou pochvalu a určitě nelitují, že se na výlet s rodiči vypravili. Počasí bylo pěkné, sněhové podmínky luxusní a výhledy uchvacující. Foto a video z výletu naleznete v sekci „výsledky závodů“.
Co ostatní žáci? Že by epidemie lenory? Mrzí nás, že se těchto výletů neúčastníte. Jede se v pohodovém regeneračním tempu a máte možnost poznat nová a krásná místa Jizerských hor a Krkonoš.

My se timto zpetne omlouvame, ale byli jsme s jinou skupinou na bezkach z Bedrichova.

Josífek i manžel byli nadšeni, děkujeme za pěkný výlet.
Anna Polanská

Ahoj, dle tréninkového plánu nás čeká v sobotu 24.3. výlet na běžkách do Krkonoš. Sraz je v 9:00 hodin na Mísečkách – běžecký stadion. V areálu probíhá MČR v dorostu, tak můžeme chvíli fandit našim dorostencům a pak se vypravíme na hřebeny – trasa Masaryčka – Hančova mohyla – Labská b. – pramen Labe – Růženčina zahrádka – Harrachovy kameny – Vrbatova b. – Mísečky. S sebou svačinu na cestu + termosku s teplým nápojem, vhodné oblečení. Doprava individuální – domluva mezi sebou. Já jsem již plný. Přípravka pojede kratší trasu s Pepou. Pepa nabízí 4 místa k dispozici v… Číst vice »

Lyže na klasiku.

Ve čtvrtek 22.3. zahajujeme regenerační cyklus. Plavání v bazénu – sraz v 15:50 před bazénem v JBC. S sebou 60,– Kč na vstup.
Platí pro přípravku i žactvo.

Přípravka zítra 20. 3. od 15:30 trénink na ledovci na Dolní Černé Studnici.

Zítra trénink v 15:30 na ledovci – lyže skate. Budou obratnostní soutěže a sranda hry na lyžích :-).

Ahoj v neděli 18.3. vyrážíme na běžky do Jizerek na dopolední výlet. Má napadnout něco sněhu, tak pojedeme klasiku. Sraz je v 9:00 hodin v Horním Polubným u kostela. Odtud budeme pokračovat auty společně co nejblíže k Vaclavíkově studánce. Pokud bude parkoviště U Pralinky fungovat, zaparkujeme tam. Dále trasa Knížecí – Jezdecká … pak se uvidí. Návrat domů do 13:00 hodiny.
Platí pro ročník 2006 a starší s trenéry, mladší se mohou přidat s rodiči.
Volné kapacity v autech – Vláďa, Pepa Večerník kdo další?

Nevím kde je * U Pralinky“,ale u hajnýho bylo parkoviště dnes mimo provoz. U Vác.studánky se dalo zaparkovat. Jinak potom až Jizerka nebo na Souši.Kdyz bude více lidí,tak se i stopa prošlápne.Nahoře dost fouká a padá a lidí tak akorát.Tom

V sobotu poslední žákovské závody letošní sezóny – Jablonec Břízky – vyhlášení poháru. Týká se žáků roč. 2009 a starších. Skate. Sraz nejpozději v 9:00 nahoře. Start první kategorie v 10:00 hodin.

Dobry vecer Kryštof nepojede. Mame rodinnou akci. Dekuji.

Dnes omlouvám Emču a Elenku. Nejsou fit. Lucka dorazí.

U ledovce neparkujte u silnice, jen vylozte deti a nalozte.

Dnes 15.3. omlouvám Matěje K. z tréninku, je po nemoci,děkuji.

Zítra trénink na ledovci. Sraz v 15:30. Lyže SKATE.

Nabízím úplně novou skuhrovskou čepici velikosti XL – v případě zájmu volejte 607227624

Omlouvam Krystofa neni úplně fit. Hezky den

Starší děti taky v tělocvičně na Pěnčíně nebo jinde? Ptám se, jelikož Fanda už není v přípravce. Díky, HP

Fanda ve Skuhrově. MH.

V úterý 13. 3. trénink přípravky v telocvičně ZŠ Pěnčín od 16:00 – 17:00.

Vzhledem ke špatným sněhovým podmínkám je zítra změna oproti plánku – trénink v sokolovně v 15:30. Gymnastika, obratnostní cvičení, posilování vlastní vahou, hry. S sebou přezutí, hokejku na floorbal, kdo má.

Omlouvam Honzu, je se školou na soustředění na Jizerce.

Omlouvám Olivera na tento týden je nemocný. Děkuji Novotná Kamila

Blahopřeji Vadimovi k historickému úspěchu zástupce SOSK na republice dorostu na Mísečkách – bronzová medaile byla tentokrát ve sprint-štafetách skutečně na dosah – o pouhé 0,2 sekundy!!! Škoda. Příště to určitě vyjde. Přeju hodně úspěchů v nedělních závodech.

Omlouvám mlaďochy, Honzu dovezu.

Pěkný den. Máme za sebou republikové žákovské soupeření , zakončené závodem v Novém Městě na Moravě. Mimořádně úspěšný – Filip Hloušek – dvakrát v TOP desítce ,úspěšný Jakub Dusil – dvakrát v první dvacítce závodníků , a dvakrát bodující ( do 25.místa) Kateřina Tynková , prostě naše Týna. Decimovaly nás nemoci nebo jejich následky. Věřím, že příště bude líp. Zatím až o vrcholný výkon nejde a všichni zúčastnění splnili kritéria Sportovního střediska . Takže slovy mistra světa Romana Dostála :Velká pochvala!!! Dorost má ještě dva závody na Horních Mísečkách. Zatím ve sbírání bodů do ČP je úspěšný. Tedy jen tak… Číst vice »

Ahoj, zdá se že jsem vyhnal ďábla z těla a zítra již na tréninku budu. Zítra od 15:30 u Kříže – SKATE.

Omlouvám Matěje z dnešního tréninku, nestíhám ho dovézt. Díky. Lucie

Omlouvám Lůcu a Emču z dnešního tréninku. Nejsou fit. Díky Z.